Информация

Договор публичной оферты

Договір публічної оферти:

 1. Загальні положення:
  1. Дана оферта, є офіційною пропозицією «Vdoma-kiev.com», далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://vdoma-kiev.com/ (далі -« Інтернет-сайт »).
  2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.
  3. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

 "Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованого Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

 "Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

 "Товар" - продукція, пропонована до продажу, і розміщена на сайті https://vdoma-kiev.com/.

 "Покупець" - фізична та / або юридична особа, здійснює замовлення на сайті https://vdoma-kiev.com/.

 "Одержувач" - фізична та / або юридична особа визначений (-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

 "Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

 "Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті https://vdoma-kiev.com/.

 

 1. Предмет договору:

2.1 Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

 

 1. Порядок оформлення замовлення:

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Порталі Інтернет-магазину і наявний.

3.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

3.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення

3.5 При оформленні замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. В такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача.

 

 1. Порядок оплати замовлення:

4.1. Оплата замовлення означає повну безумовну згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

4.2 Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

4.3 Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на Інтернет-сайті є чинними на момент здійснення замовлення.

4.4 Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки він не оплачений.

4.5 Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні» або «Накладеним платежем».

4.6 Продавець залишає за собою право приймати замовлення до виконання лише на умовах повної передплати на свій розсуд.

4.7 Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

 

 1. Умови доставки замовлення:

5.1 При оформленні замовлення, Покупець повинен чітко вказати вимоги по його доставці. Однє замовлення може бути оформлений на одну дату, час та адресу.

5.2 Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем по телефону, який вказаний Покупцем в замовленні.

5.3 Внести зміни в замовлення, Покупець може не пізніше, ніж за 1 годину до відправлення або доставки замовлення.

5.4 Час виконання та доставки замовлень в святкові дні погождується з Одержувачем телефоном або іншим засобом зв’язку вказаному в замовленні.

 

 1. Строки виконання замовлення:

6.1 Термін виконання замовлення залежить від місця розташування складу, на якому знаходиться товар, і розташування отримувача, та становить від 1 до 7 робочих днів. При відправці замовлення компанією «Нова Пошта» додається час, необхідний на пересилання в зазначений населений пункт. Терміни можуть залежати від складності замовлення: кількості товару і його наявності, від непередбачених подій, які не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, затори і ін.).

6.2 У разі неналежного виконання доставки замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення до вимог Покупця або товар в неналежному вигляді) можливий обмін або повернення відповідно до законодавства України.

6.3 Замовлення вважається виконаним в момент його передачі Одержувачу / Покупцеві і / або його довіреним особам.

6.4 Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту її укладення до моменту вручення замовлення Одержувачу / Покупцеві або його довіреним особам.

 

 1. Створення замовлення:

7.1 Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця за допомогою засобів  телефонного або іншими засобами зв’язку. Покупець може самостійно оформити замовлення на Інтернет-сайті, додавши товар у кошик, та вказавши дані про оплату та доставку.

 7.2. Якщо у Продавця відсутній певний товар, то Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.

 7.3. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця (інший колір, новий тип коробки, комплектація і т.д.) це може бути причиною для повернення коштів або заміни замовлення. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію вироби без попереднього повідомлення

 7.4. Всі інформаційні матеріали, представлені на Інтернет-сайті носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до консультанта інтернет-магазину по телефону, або направити запит на електронну пошту, або іншими засобами зв'язку.

 

 1. Заміна товару. Повернення товару. Повернення коштів.

8.1 Одержувач/Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши кур'єру причину повернення.

8.2. Покупець має право оформити лист, з рекламацією у довільній формі  за адресою електронної пошти вказаній на Інтернет-сайті, вказавши причину і надавши відповідні опис і фотознімки.

8.3. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому було доставлено.

8.4. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості товару, в тому випадку, якщо товар використовувався, пошкоджена або втрачена заводська упаковка, бірка, етикетка , при втраті товарного вигляду або комплектація товару не повна.

8.5. В інших випадках, Продавець розглядає скарги протягом 10-ти робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в телефонному режимі або іншими засобами зв’язку.

8.6. Якщо з вини Продавця замовлення не було доставлене в зазначений день Покупцю або Одержувачу, Покупець має право відмовитися від замовлення.

8.7. Поверненню та обміну не підлягають товари, згідно з постановою КМУ №172 від 19.03.1994р.

8.8 Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

8.8 Повернення товару належної якості в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

8.9 При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

 

 1. Умови конфіденційності

9.1  Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.3. При здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззаперечну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4 Інформація, яка надана Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін. При відмові Покупцем від надання інформації , Продавець не зможе відповідним чином виконати замовлення.

 

 1. Відповідальність сторін

10.1 Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

10.2 Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

10.3 Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

10.4. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

10.5. Продавець має право передавати свої права та обов'язки по виконанню замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

10.6. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлений у Інтернет-магазині.

10.7 Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.8 У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

10.9 Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

10.10 Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

 

 1. Строк дії договору

11.1 Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на запропонованих умовах Оферти.

11.2 Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

11.3 Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті.

11.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферту тягне за собою внесення цих змін до укладений вже діючий між Покупцем і Продавцем Договір, і ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.